Aktualności

Zasuszone myszy w hotelu?
Zobacz zwiastun 7. odcinka! 

10 km od Pułtuska, w pięknym miejscu z sielskim klimatem, znajduje się hotel Wiatrak, który niestety nie wpasowuje się w ten idealny krajobraz. Pomimo pięknej zabytkowej atrakcji w postaci wiatraka z początku XX wieku i położenia przy drodze tranzytowej, biznes nie prosperuje.  Jego poprzedni właściciele kolejno się wykruszali. Arek, obecny dzierżawca, postanowił odwrócić losy hotelu.  Poczynił inwestycje, mające na celu odnowienie pokoi, które wymagały zaciągnięcia kredytu. Mimo dobrych chęci, goście nie pojawili się. A dodatkowo brak dochodów, stres i nerwy stały się powodem kłopotów małżeńskich Arka.  O pomoc poprosił więc Piekielny Hotel, Małgorzatę Rozenek i jej ekspertów.

Jak się jednak okazuje, po przybyciu na miejsce, hotel Wiatrak nie znajduje się w wiatraku, a recepcja jest jednocześnie restauracją. Żeby przejść do pokoi trzeba minąć dworcową toaletę. Pokoje odrzucają swoim wystrojem, a zapach pozostawia wiele do życzenia.  Zabytkowy wiatrak jest zaniedbany do granic możliwości. Właściciel staje okoniem, nie chce słuchać konstruktywnej krytyki, a pracownicy się buntują.  Do tego wszystkiego hotel nie spełnia standardów. Czy nadaje się do zamknięcia?

Małgosia postanawia przeprowadzić poważną rozmowę z Arkiem. Jednak każda jej próba kończy się kłótnią. A to dlatego, że szef nie potrafi się przyznać do błędu i myśli, że jest najmądrzejszy na świecie. Nie słucha żony, kucharki z wykształceniem hotelarskim i nie bierze sobie do serca uwag Małgosi. I choć właściciel jest oporny, gospodyni programu nie odpuszcza. Co powiedzą mieszkańcy Pułtuska o hotelu? Jak Małgosia i architektka wnętrz zagospodarują wiatrak? Czy właściciel nabierze pokory i pójdzie za radą ekspertów? To wszystko już w najbliższą niedzielę, 3 maja, o godz. 18.00, w TVN.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Rozenek o swoich ambicjach i nowych wyzwaniach!
Następny artykuł:

Rozenek o swoich ambicjach i nowych wyzwaniach!

tvnpix