Aktualności

Właściciel to twardy przeciwnik. Czy Małgosia da radę go zmienić?
Piekielny Hotel 

Podkarpacie. Miejscowość Jasło. Hotel Małopolska. Dawno temu obiekt był modnym miejscem, ale jego dobra sława przeminęła z wiatrem. Dziś obecny dzierżawca nie potrafi przywrócić miejscu dawnego blasku. Dlaczego tak się dzieje?

Do hotelu nietrudno trafić, bo kiczowata elewacja krzyczy z daleka. Za to wejście zostało skutecznie ukryte i Małgorzata Rozenek otworzyła troje drzwi zanim jej oczom ukazała się recepcja. A co na nią czekało w środku?  Pokoje niespełniające standardu trzech gwiazdek, pozrywane zasłony, drzwi od kabiny prysznicowej wymagające krzepy strongmana, by je otworzyć. A to nie koniec niespodzianek…

Właściciel to twardy przeciwnik. Nie słucha rad, argumentów i nie potrafi odnaleźć winy w swoim postępowaniu. Szczególnie względem personelu, a konkretnie jednego pracownika - Ewy, która poświęca życie prywatne, by hotel jako tako funkcjonował. Niczym prządka wielozadaniowa pracuje na kilka etatów. Obsługuje recepcję, przyjmuje gości, negocjuje organizację wesel i imprez okolicznościowych i … dorzuca opał do pieca w kotłowni. Właściciel niestety nie widzi w tym nic złego. Czy taka postawa Oktawiana sprawi, że jego najbardziej oddana pracownica w końcu weźmie nogi za pas?

Małgosia i jej eksperci mają plan. Oktawian przejmie wszystkie obowiązki, a Ewa weźmie sobie wolne… Czy właściciel poradzi sobie w pojedynkę? Jaki plan naprawy mają Małgosia i eksperci? Zobaczycie już w najbliższą niedzielę o godz. 18.00, w programie „Piekielny Hotel”.

 

Zobacz również: Myszy w hotelu? Tego jeszcze nie było!

Myszy w hotelu! Rozenek: "Ja tego chłopa rozszarpię!"
Myszy w hotelu! Rozenek: "Ja tego chłopa rozszarpię!"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zasuszone myszy w hotelu?
Następny artykuł:

Zasuszone myszy w hotelu?

tvnpix