Aktualności

Nieomylny i wszechwiedzący właściciel pensjonatu!
Piekielny Hotel 

Pensjonat Wisełka, położony w Beskidach, posiada potencjał, pomimo dużej konkurencji w tym regionie. Jednak właściciel, zwany Groszkiem, który doświadczenie zdobywał w Niemczech, Austrii czy Grecji i podobno ma ogromną wiedzę w hotelarsko-gastronomicznej materii, nie potrafi poprowadzić interesu przejętego od mamy. Na ścianie chwały w recepcji wiszą jego dyplomy i podziękowania, ale ich ilość jest odwrotnie proporcjonalna do liczby klientów pensjonatu. Bardziej niż do biznesu hotelowego przywiązuje wagę do swoich niemiecko-francuskich korzeni i z wielkim zapałem o nich opowiadania. Ale  w pensjonacie niestety nie uświadczysz  ani francuskiej finezji ani niemieckiego porządku. Właściciel nie chce korzystać też z wiedzy Romana, wcześniej piastującego stanowisko managera, przed przejęciem biznesu przez Groszka.  Wierząc w swoją nieomylność nie słucha rad innych pracowników. Jakie jeszcze błędy popełnia?  Uświadomi mu to Małgorzata Rozenek wraz ekspertami.

Recepcjonistka nie mówi po polsku, więc klienci muszą przyjeżdżać do hotelu z rozmówkami polsko-ukraińskimi. Pokoje ciasne i ciemne, łóżka kryjące różne niespodzianki, a telewizory nie dość, że nie działają, to jeszcze stanowią zagrożenie dla życia gości. Groszek krząta się, ale nic z tego nie wynika, gdyż pochłonięty jest osobistymi problemami.

Jaką diagnozę postawił ekspert hotelowy? Bałagan w dokumentach, w biznesie, a przede wszystkim w głowie. Brak wiedzy w zakresie podstawowych metod sprzedaży sprawia, że Groszek nie potrafi zainteresować swoją ofertą żadnego klienta.  Jedynie szef kuchni nie musi bać się krytyki. I to właśnie jego domena stanie się wizytówką pensjonatu Wisełka. Jaki szczegółowy plan przygotują Małgosia Rozenek i jej eksperci? Dowiecie się już w najbliższą niedzielę, 17 maja, o godz. 18.00 w programie „Piekielny Hotel”, w TVN.

Małgorzata Rozenek zachwycona swoim programem!
Małgorzata Rozenek zachwycona swoim programem!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

BARDZO ladny odcinek!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Właściciel to twardy przeciwnik. Czy Małgosia da radę go zmienić?
   Następny artykuł:

   Właściciel to twardy przeciwnik. Czy Małgosia da radę go zmienić?

   tvnpix